^Back To Top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Non-surgical, effective treatment of varicose veins using the TESSARI foam sclerotherapy method under the control of COLOR DOPPLER USG.

THIS IS A BREAKTHROUGH IN THE TREATMENT OF VEINS. ! ! !

Wybielanie zębów

Jest to metoda polegająca na działaniu odpowiednich substancji powodujących, że szkliwo zeba jest bardziej przezierne i daje efekt bieli. Do wybielania niezależnie od stosowanej metody używa sie specjalnych substacji, które w składzie zwykle zawierają związek tzw nadtlenek wodoru ,czyli popularna woda utleniona ale w wielokrotnie większym stężeniu.

Stosuje się również łagodne środki w postaci specjalnych past wybielających /dość czesto producenci nie podają składu chemicznego/ oraz bardziej stężonych roztworów pod kontrola lekarza stomatologa, stosowanie specjalnych lamp przyśpiesza działanie przeparatów stosowanych w gabinecie stomatologa.

Niezależnie od stosowanej metody pacjent powinien mieć świadomość, że po zabiegu wybielania może wystąpić nadwrażliwość zębów .

Przed takim zabiegiem powinien być wykonany skaling oraz zabieg piaskowania, wówczas efekt zabiegu jest zdecydowanie lepszy .

Oferuję wybielanie zebów specjalną LAMPĄ DO WYBIELANIA

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Regionu Puszczy Białowieskiej.

Copyright © 2024. Wykonanie Jolanta Zachaj. Teksty i aktualizacja Andrzej Popow  All Rights Reserved.