^Back To Top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Non-surgical, effective treatment of varicose veins using the TESSARI foam sclerotherapy method under the control of COLOR DOPPLER USG.

THIS IS A BREAKTHROUGH IN THE TREATMENT OF VEINS. ! ! !

Nowa skleroterapia

Skleroterapia po nowemu

Metoda skleroterapii z definicji jest znana dość długo.Badania nad patofizjologią prowadzone na świecie  pozwoliły na wypracowanie metodyki  ,która zapewnia dużą  skuteczność z jednoczesnym zminimalizowaniem objawów ubocznych zabiegu.Śledząc literaturę ,uczestnicząc w warsztatach w uznanych ośrodkach na świecie (dr.V Cavezzi) ,a także obserwując własne doświadczenia wprowadziłem wiele elementów nowych do zabiegu skleroterapii w celu doskonalenia metody.

Więc co nowego :

1/Wprowadzenie tumescencji istotnie wpłynęło na efektywność zabiegu.

2/Skleroterapia igłowa odgłowowa ,w celu redukcji nawrotów z tzw żyły dodatkowej

3/Zastosowanie wyizolowanych gazów CO2 i O2  z pominięciem azotu zawartego w powietrzu do preparowania  piany ,pozwoliło uzyskanie lepszej ,skuteczniejszej struktury preparatu oraz wyeliminowanie objawów ubocznych  ,które czasami występowały takich jak ;zaburzenia widzenia ,drapanie w gardle ,kaszel a. także przebarwień

4/Zastosowanie specjalnego cewnika w celu skuteczniejszego zabiegu  w żyłach o większej średnicy

5/Zastosowanie innego środka na tzw pajączki

Dlaczego metoda skleroterapii jest rozwijana i unowocześniana -dlatego ,że jest to najtańsza ze znanych metod służych likwidacji żylaków.

 

 

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Regionu Puszczy Białowieskiej.

Copyright © 2024. Wykonanie Jolanta Zachaj. Teksty i aktualizacja Andrzej Popow  All Rights Reserved.