^Back To Top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

DuoMed Popow

Gabinet specjalizuje się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler.
Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość, GERD, nowotwory).
Usuwamy zmiany skórne z niezbędną histopatologią oraz leczymy chirurgicznie wrastające paznokcie. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler. Oferujemy leczenie żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych skleroterapią.
Duo-Med to również gabinet stomatologiczny oraz gabinet medycyny estetycznej BeautySphere.

Zapraszamy.

Prywatny Gabinet Chirurgiczny dr n.med. Andrzej Popow
Specjalista chirurg, flebolog

17- 200 Hajnówka
ul. 11 - Listopada 17

Nasza lokalizacja: 

Rejestracja tel. :+48 858732000 /od poniedziałku do piątku  godz 09.00 - 18.00, wtorki 09-16.00 ,soboty godz 09.00 - 13.00 telefon nowy rezerwowy do rejestracji 736 623 696- 

Uwaga w związku planowanym remontem gabinet  w dniach 14.03.2019 - 16.03.2019 nie będzie czynny -rejestracja w tym czasie będzie pracować.
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Bardzo proszę nie dzwonić na tel. komórkowy w sprawie rejestracji  +48 604570979.
Jest to kontakt zarezerwowany wyłącznie na pomoc w problemach medycznych.

W sytuacji pilnego kontaktu z lekarzem, proszę o wysłanie SMS-a na tel. komórkowy, lub pozostawienie wiadomości  w rejestracji z numerem telefonu - wówczas oddzwonię. Kontakt pacjenta z lekarzem jest ważnym elementem leczenia.
Kontakt stacjonarny codziennie od 9 do 16, przedłużony w dniach przyjęć.

Strefa innowacji w TVB : http://bialystok.tvp.pl/36139229/23022018

Film demonstrujący stosowanie skleroterapii.

Gabinet posiada umowę na recepty refundowane.

Nowość: wykonujemy zabiegi  medycyny estetycznej, które nie są świadczeniami zdrowotnymi w rozumieniu ustawy ,ale wpływają na jakość życia ,poprawiając  wygląd. Dlatego  więcej informacji na ten temat  na  samodzielnej witrynie  www.beautysphere.com.pl

Istnieje możliwość płatności : kartami kredytowymi i bankowymi.

Swoje uwagi odnośnie tej witryny proszę   kierować na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z opiniami o pracy gabinetu, rezultatach leczenia oraz z wszelkimi uwagami i sugestiami serdecznie zapraszam na nasz profil na Facebooku 

 

Znany lekarz -umów się internetowo  na wizytę

Dr n.med. Andrzej Popow - DUOMED jest ekspertem udzielającym rad na portalu Estheticon.pl.

----------------------------------

Sprawdź czy masz nadwagę: Kalkulator BMI

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Regionu Puszczy Białowieskiej.

Copyright © 2019. Wykonanie Jolanta Zachaj. Teksty i aktualizacja Andrzej Popow  All Rights Reserved.