^Back To Top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Non-surgical, effective treatment of varicose veins using the TESSARI foam sclerotherapy method under the control of COLOR DOPPLER USG.

THIS IS A BREAKTHROUGH IN THE TREATMENT OF VEINS. ! ! !

Skleroterapia - skuteczna i bezinwazyjna

Skleroterapia to metoda polegająca na podaniu do światła żylaka specjalnego środka /sklerosantu/, który powoduje uszkodzenie ściany żylaka i jego zarośnięcie. Użyty sklerosant może być w postaci płynu oraz tzw.piany. W gabinecie DuoMed używana jest wyłącznie piana.Najlepsze efekty i najmniej powikłań daje  zastosowanie wyizolowanych gazów (CO+O2)do tworzenia piany -taką piane stosuję od ponad roku.
W celu uwidocznienia chorej żyły używa się specjalnych urządzeń. Małe żyłki uwidacznia się za pomocą podświetlacza, natomiast większe żyły kontroluje się za pomocą USG Doppler. Aparat USG jest niezbędny do oceny wydolności żył oraz do kontroli procesu podawania leku .
Zabiegi skleroterapii żylaków odbytu odbywa się ambulatoryjnie pod kontrola wzroku, z zastosowaniem specjalnego rektoskopu z torem wizyjnym.

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Regionu Puszczy Białowieskiej.

Copyright © 2024. Wykonanie Jolanta Zachaj. Teksty i aktualizacja Andrzej Popow  All Rights Reserved.