^Back To Top

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Non-surgical, effective treatment of varicose veins using the TESSARI foam sclerotherapy method under the control of COLOR DOPPLER USG.

THIS IS A BREAKTHROUGH IN THE TREATMENT OF VEINS. ! ! !

Co to są pajączki?

Pajączki są to siateczkowate poszerzenia żylne kończyn dolnych.Najczęściej jest to wynik niewydolności żylnej występującej u osób obciążonych genetycznie. Stanowią one najczęściej problem kosmetyczny, ale nie tylko. Dość często jest to wynik niewydolności żylnej występującej przy kostkach.

Na udach wystepują u osób z prawidłową wydolnością głównych pni żylnych, a są następstwem czynnika genetycznego, rozgrzewania/sauna ,opalanie/lub stosowania hormonów /antykoncepcji hormonalnej czy sterydoderapii/.


VIVOLIGHT

Z urządzenia o nazwie VIVOLIGHT korzystam już od dawna. Pozwala one na szczegółową lokalizację dopływów do pajączków. Jest to świetne urządzenie pozwalajace na uzyskanie zdecydowanie lepszych wyników w skleroterapii pajaczków.

Do likwidacji pajączków istnieje wiele metod, ale dominujące to laser i skleroterapia.

Sklerorapia wg mnie jest najbardziej optymalną i skuteczną metodą w likwidacji tego typu patologii. Jest skuteczniejsza od laseroterapii jeżeli chodzi o kończyny dolne.

Wszelkie informacje (noclegi, gastronomia, atrakcje) o regionie Puszczy Białowieskiej i Hajnówce można znaleźć na witrynie Regionu Puszczy Białowieskiej.

Copyright © 2024. Wykonanie Jolanta Zachaj. Teksty i aktualizacja Andrzej Popow  All Rights Reserved.